Reichel Kálmán (1879-1926): Téli, falusi este. Olaj, karton, jelezve b... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Reichel-Kalman-1879-1926-Teli-falusi-este-Olaj-karton-jelezve-balra-lent-29-5x39-5-cm-U~II3167220
3167220
10688
468
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 53,05 EUR , 57,14 USD
Leírás: Reichel Kálmán (1879-1926): Téli, falusi este. Olaj, karton, jelezve balra lent. 29,5x39,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
: nagy_andras