3 db XIX. századi, osztrák településeket, várakat ábrázoló rézmetszet,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~1000004/3-db-XIX-szazadi-osztrak-telepuleseket-varakat-abrazolo-rezmetszet-jelzettek-a-metszete~II3163426
3163426
11331
468
Engravings
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: 3 db XIX. századi, osztrák településeket, várakat ábrázoló rézmetszet, jelzettek a metszeten, részben kissé foltos lapok, 9x15 cm körüli méretben
: nagy_andras