https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~1000004/FranC3A7ois-Boucher-1703-1770-festmenye-utan-La-musette-Heliogravur-papir-Jelzett-a-metszete~II3147184
3147184
11288
468
Engravings
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
LeÃrás:
François Boucher (1703-1770) festménye után: La musette. Heliogravűr, papÃr. Jelzett a metszeten. Braun& Cie. XIX. sz. vége/XX. sz. eleje. DekoratÃv, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 36×46 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras