12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Jakob Alt (1789-1872) után, Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Kloster Klein=Mariazell bei Ofen (Óbuda-Kiscell). Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, körbevágva. Üvegezett fakeretben, 25,5×35,5 cm /