https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~1000004/Wheatley-Francis-1747-1801-festmenye-utan-Kanlakin-elado-Two-bunches-a-penny-primroses~II3160920
3160920
11327
468
3200
Engravings
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
LeÃrás:
Wheatley, Francis (1747-1801) festménye után: Kanlakin eladó... (Two bunches a penny primroses...). Cries of London. Kézzel szÃnezett heliogravűr, papÃr, jelzett a metszeten. 40x30 cm. DekoratÃv, üvegezett fakeretben.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras