Németország Tételek száma: 93
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2325162
42620
468
Germany
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 Potsdam, Orangerie-Gebäude / Orangery Palace in winter. Kunstverlag J. Goldiner (EK) 3161389
42621
468
Germany
KĂŠpeslapok
T2
Rathen (Sächsische Schweiz), Kurort 3165841
42622
468
2200
Germany
KĂŠpeslapok
T2/3
1904 Rommerskirchen, Post, O. Kemmerling Handlung, Gastwirthschaft v. Carl Hilgers / post office, shop, restaurant. Art Nouveau, floral, litho (EK) + "CÖLN (RHEIN) - HOCHNEUKIRCH BAHNPOST ZUG 86." 3165849
42623
468
2200
Germany
KĂŠpeslapok
T2/3
1904 Rommerskirchen, Rathaus, Post, Kirche, Villa Markowitz, Schankwirtschaft M. w. Werner / town hall, post office, church, streets, restaurant. Julius Cramer Art Nouveau, floral, litho (EK) 2327300
42624
468
Germany
KĂŠpeslapok
T2/3
1929 Rostock, Neuer Markt / square, tram, shops, pharmacy (EK) 3159696
42625
468
Germany
KĂŠpeslapok
T3
Urfeld am Walchensee (Rb) 2329379
42626
468
Germany
KĂŠpeslapok
T2/3
Weißenburg in Bayern, Wülzburg (fl) 2327305
42627
468
Germany
KĂŠpeslapok
T2/3
Wiesbaden, Königl. Theater mit Foyer / theatre (EK) 3029182
42628
468
Germany
KĂŠpeslapok
T2/3
Zittau, Rathhaus, Berg Oybin, Hotel Reichshof, Stadtbad, Johanneum. Art Nouveau, floral, litho (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események