Történelmi Magyarország Tételek száma: 1995
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3161143
41800
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; Husz park és Tátra (Központi Kárpátok). Divald Adolf 28. / Central-Karpathen, Huszpark und Tatra / Fatransko-tatranská oblast / Carpathian Mountains, holiday resort (EK) 3161010
41801
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1906 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Tarpatakfüred. Kiadja Schwidernoch Károly műintézete sz. 5205. / Wildbad Kohlbach (fl) 3161067
41802
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Tarpatak-völgy, Szilágyi Dezső emléktorony / Kolbasské udolie / monument 3161092
41803
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1906 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Tarpatakfüred, szálloda. Dr. Trenkler Co. 1906. Tát. 12. / Kohlbachtal / valley, hotel (kopott sarkak / worn corners) 3163206
41804
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1903 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Csorbai-tó. Cattarino S. kiadása / Csorba-See / Strbské pleso / lake (fl) 3163212
41805
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1897 (Vorläufer!) Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Tarpatakfüred (Wildbad Kohlbach) vízesés. Schwidernoch Károly / spa, waterfall. Art Nouveau, floral, litho (vágott / cut) 3166766
41806
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Kolbach / Tarpatakfüred. Kertész Tódor kiadása 3166768
41807
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Fagyott tó. Feitzinger Ede Ph. No. 301./ Gefrorener See / lake (EK) 2250105
41808
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1948 Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; Zimné Sletové Hry vo Vysokych Tatrách / Les Jeux d'Hiver dans les Hautes Tatras / Téli sportjátékok a Magas Tátrában reklámlap / winter sport games at the High Tatras advertising card 2370361
41809
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1929 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Sliezky dom a Legionarsky stít / Sziléziai-ház és a Ferenc József-csúcs. Földes Samu kiadása 215. sz. / Schlesierhaus und Franz Josef-Spitze / tourist house, mountain peak (gyűrődés / crease) 3083283
41810
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1917 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Békástó és Tengerszemcsúcs. Cattarino S. utóda Földes Samu kiadása / Froschsee, Meeraugspitze / lake, mountains 3009290
41811
468
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1921 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Strbské pleso, Kavárna Grandhotelu / Csorba-tó, kávéház / lake, café. J. Ossko (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események