Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 471

Czigány György: Mozarttal vacsorázok, Fények a vízen. Mind a két mű a szerző, Erkel Ferenc-, Liszt Ferenc- és József Attila-díjas író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Szekszárd, 1992-1995, Babits. Kiadói papírkötés.
20882.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Fábri Anna: Jókai-Magyarország. A modernizálódó 19. századi magyar társadalom képe Jókai Mór regényeiben. A szerző, Fábri Anna (1945-) irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány.Bp., 1991, Skíz. Kiadói papírkötés.
20883.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kölcsey Hymnusa és a Hymnus Kölcseyje. (Értekezések a Nyelv- és Széptudományok köréből. XXV. kötet 10. szám. Bp., 1939, MTA. 85 p. Kaidói papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítón apró foltokkal, címlapon korabeli névbélyegzővel, lapok többségének szélén egészen apró szakadásokkal.
20884.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Sík Sándor: A magyar irodalom rövid ismertetése. Bp., 1923, Németh József (,,Élet-ny.), 163+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
20885.

Sík Sándor: A magyar irodalom rövid ismertetése. Bp., 1923, Németh József (,,Élet"-ny.), 163+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Mikszáth Kálmán: A tisztelt ház. Jankó János rajzaival. Bp., 1887, Singer és Wolfner, 189+(3) p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
20886.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
20887.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Carl Astro: Az utolsó jelentés. A szerző által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Érd, 2016, Poly-Art. Wegenast Róbert illusztrációival. Kiadói papírkötés.
20888.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Jolsvai András: Kárpótlom magam. Tárcák, életjelek 1990-1992. A szerző, Jolsvai András (1953-, eredeti nevén: Juhász István) író, szerkesztő, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp.,1992,Skíz. Kiadói papírkötés.
20889.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hornyik Miklós: Scott kapitány utolsó feljegyzése. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2011, Püski - Masszi. Kiadói papírkötés.
20890.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Beney Zsuzsa: Se tűz, se éj. A szerző, Beney Zsuzsa (1930-2006) költő, író, irodalomtörténész, tüdőgyógyász szakorvos, egyetemi tanár által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., 2005, Argumentum. Kiadói papírkötés.
20891.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
20892.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Albert Gábor: Királyok könyve. A szerző, Albert Gábor (1929-2017) Kossuth- és József Attila-díjas író, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Pont. Kiadói kartonált papírkötés.
20893.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események