Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 471

Radnóti Miklós: Bori notesz. 1978, Helikon, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált és papír kötés, jó állapotban.
20942.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
20943.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
20944.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Pilinszky János: Versfüzet. Hasonmás kiadás. Hafner Zoltán utószavával. Bp., 1997, Kortárs Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
20945.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
20946.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rákosy Zoltán: Magyar Pantheon. Bp.,[1931.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, a hátsó borító foltos.
20947.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Beöthy Zsolt: Széchényi és a magyar költészet. Bevezette s jegyzetekkel ellátta: Tóth Rezső. Iskolai Könyvtár - Magyar Olvasmányok Tára. Bp., 1899, Athenaeum, 96 p. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval, Tanári tiszteletpéldány bélyegzésekkel.
20948.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
20949.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Némethy, [Géza] Geyza: Albii Tibulli Carmina. Acedunt Sulpiciae Elegidia. Editiones Criticae Scriptorum Graecorum et Romanorum. Bp., 1905, MTA, 346+(2) p. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötésben.
20950.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Magyar Remekírók Gyémántkiadás V. köt. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, 234 p. Egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval.
20951.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Réthy László: Magyar styl. Bp., 1885, Akadémiai Könyvkereskedés (Knoll Károly és Ta.), 3 sztl. lev.+ 52 p. Első kiadás. Sérült papírkötésben, szétváló fűzéssel, néhány foltos lappal, a könyvtesttől különvált borítóval. Az címlapon Szilágyi Gyula névbejegyzéssel.
20952.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Baerwald Richard: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Fordította Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Natura. (Otthon ny.) 320 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel.
20953.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események