Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 471

20978.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Csaplár Vilmos: Lovagkor. A szerző által Tardy Balázs színész részére DEDIKÁLT példány. Az író, Csaplár Vilmos első megjelent kötete. Bp.,1971,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőbortóban.
20979.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
20980.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Bp., 1918, Légrády, 239 p. Az illusztrációkat Boriss László, a borítékot Végh Gusztáv rajzolta. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban.
20981.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Petőfi Sándor: Szabadság szerelem. Összeállította: Benedek Marcell. Bp.,[1921], Biró Miklós. Jaschik Álmos illusztrációival. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, eredeti karton tékában.
20982.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
Platz Bonifác: Tudományos kalandozások. Bp., 1911, Szent István-Társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
20983.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20984.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1972 A Petőfi Irodalmi Múzeum évkönyve 9. 1971-1972. Szerk.: Baróti Dezső és Illés László. Bp., 1972, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
20985.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Helikon Kiskönyvtár sorozat 4 kötete:   Stendhal: Armance. Jelenetek egy Párizsi Szalonból 1827-ből. Ford.: Rónay György. Számozott (530./1200) példány.;   Heinrich Mann: Ronda tanár úr. Ford.: Kosztolányi Dezső. Kass János illusztrációval. Számozott (226./1700) példány.;   Ivan Olbracht: Átok völgye. Ford: Zádor András. Würtz Ádám illusztrációival. Számozott (941./930) példány. Hibás számozással!;   Ivan Olbracht: Vándorcirkusz. Ford.: Ágai Ágnes. Kondor Lajos illusztrációival. Számozott (1222./1200) példány. Hibás számozással!;   Bp.,1966-1971,Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötések, 3 kötet kiadói kartontokban, az egyik sérült.
20986.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Sukaszaptati. A papagáj hetven meséje a csalfa asszonyokról. Szanszkrit eredetiből fordította, azt előszót és a jegyzeteket írta: Töttössy Csaba. A versek műfordítója Tellér Gyula. Az illusztrációk Urai Erika munkái. Az illusztrátor, Urai Erika (1930) grafikusművész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2007, Holnap. Kiadói egészvászon-kötés.
20987.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Stemmer Ödön: Egy antikvárius visszaemlékezései. Magyar Századok. Szerk.: Takács Márta. Benedek Marcell bevezetésével. Szűcs Katalin utószavával. Bp.,1985,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20988.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
20989.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események