Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 471

21086.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
21087.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
21088.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
21089.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Heltai Jenő: Kis meséskönyv. Bp., 1911, Nyugat, (Jókai-ny.) Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylap és előzéklap szakadt, laza, az elülső szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.
21090.

Heltai Jenő: Kis meséskönyv. Bp., 1911, Nyugat, ("Jókai"-ny.) Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylap és előzéklap szakadt, laza, az elülső szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ebers György: Homo sum. Regény. Ford.: Törs Kálmán. A műfordító, Törs Kálmán (1843-1892) író, hírlapíró és országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány. Az én kedves sógorasszonyomnak, Bródy Adolfnénak. Bp., 1978., Ráth Mór,VIII+406 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, körülvágott, laza fűzéssel.
21091.

Ebers György: Homo sum. Regény. Ford.: Törs Kálmán. A műfordító, Törs Kálmán (1843-1892) író, hírlapíró és országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány. "Az én kedves sógorasszonyomnak, Bródy Adolfnénak." Bp., 1978., Ráth Mór,VIII+406 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, körülvágott, laza fűzéssel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
21092.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Mano, Guy Lévis: La Source mobile. (Számozott.) (Paris, 1966). (GLM [ny. n.]) 64 + [4] p. Egyetlen kiadás. A szalonoki születésű francia tipográfus, könyvművész és műfordító Guy Lévis Mano (1904-1980) limitált példányszámban kiadott bibliofil idézet- és aforizmagyűjteménye. Számozott példányunk sorszáma: 724. A kötet két részre tagolódik: Le livre de dits (Mondások könyve), illetve Le Livre de proverbs (Aforizmák könyve) címmel, előbbiben fontosnak tartott íróktól és költőktől találhatók idézetek, utóbbiak nemzetkarakterológiai jellegűek. A kötetet Guy Lévis Mano tervezte. Aranyozott kiadói maroquin kötésben, felül aranyozott lapszélekkel, kézzel mártott előzéklapokkal, az eredeti fedőborítók bekötve. Dekoratív, szép példány.
21093.

Mano, Guy Lévis: La Source mobile. (Számozott.) (Paris, 1966). (GLM [ny. n.]) 64 + [4] p. Egyetlen kiadás. A szalonoki születésű francia tipográfus, könyvművész és műfordító Guy Lévis Mano (1904-1980) limitált példányszámban kiadott bibliofil idézet- és aforizmagyűjteménye. Számozott példányunk sorszáma: 724. A kötet két részre tagolódik: Le livre de dits ('Mondások könyve'), illetve Le Livre de proverbs ('Aforizmák könyve') címmel, előbbiben fontosnak tartott íróktól és költőktől találhatók idézetek, utóbbiak nemzetkarakterológiai jellegűek. A kötetet Guy Lévis Mano tervezte. Aranyozott kiadói maroquin kötésben, felül aranyozott lapszélekkel, kézzel mártott előzéklapokkal, az eredeti fedőborítók bekötve. Dekoratív, szép példány.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
21094.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
21095.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
21096.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
21097.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események