Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 471
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2854773
21122
468
Petőfi Sándor: A Tisza. Bp., 1970., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Számozott (561/980.) példány. 2034328
21123
468
Fazekas Imre: A Dunától a Csendes Oceánig. Hermann Lipót illusztrációival. Bp., 1940, Officina. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán hiánnyal. 2804251
21124
468
Május Elseje Társaság. Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József, Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság. Kiadói papírkötés 3013699
21125
468
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1963, Magvető. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 3085756
21126
468
Révay József: Ókori író - mai olvasó. 1942, Parthenon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas állapotban. 3084929
21127
468
Martos Ferencz: Titánia. Költemények 1896-1902. Bp., 1902, Athenaeum. IV, 176,[1]p. . Kiadói festett vászonkötésben. 3079754
21128
468
Pastinszky János: Dr. Gyulay Béla emlékezete. Írta és a "Budapesti Népoktatási Kör"-nek 1910. évi április hó 10-én tartott XL közgyűlésén felolvasta: Dr - -. Bp., 1911., "Budapesti Népoktatási Kör", 2+14 p+1 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3079410
21129
468
Vargha Anna: Bartholomeus Frankfordinus Pannonius. Bp., 1939, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 12 p. Kiadói papírkötés.
Frankfordinus, Bartholomeus Pannonius (cca1490 ? - 1522 után) humanista, drámaíró, költő. 3079748
21130
468
Dezsényi Béla: Sajtó és könyvészet. Az Országos Széchenyi Könyvtár kiadványai XVI. köt. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 34 p. Kiadói papírkötés. 3160178
21131
468
Kis-lexikon. Egyetemes ismerettár. I-II. köt. Szerk.: Wekerle László. Bp., 1886-1887, Pallas. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerincekkel, az I. kötet javított kötéssel. 3147572
21132
468
Sienkiewicz, H.: A keresztes lovagok. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, Levente Egyesület bélyegzéssel. 3147590
21133
468
Makkai Sándor: Magyarok csillaga. Bp., Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Országgyűlési Könyvtár elajándékozási bélyegzésével és Sponer (Máriássy) Ferenc k. igazgató aláírásával. Kiadói egészvászon kötés, gerinc ragasztott, viseltes állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események