Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 471

21146.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
21147.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Dr. Karl P. N. Shuker: Titokzatos jelenségek világatlasza - A világ természeti és paranormális rejtélyeinek képes kalauza. Bp., 1998, Officina, kartonált papírkötés, jó állapotban.
21148.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. (Illusztrálta: Hincz Gyula) Budapest, 1979. Magyar Helikon Kiadó - Szépirodalmi Kiadó (Dürer ny.). 171 + [3] p. + 16 t. A könyvet Szántó Tibor tervezte. Számozott, bibliofil kiadásváltozat, ez a könyv 8. számú példány. Aranyozott gerincű, kiadói nyl-kötésben, Hincz Gyula által illusztrált kiadói papírkötésben.
21149.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
21150.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
21151.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
21152.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Magyar néprajz V. köt.: Népköltészet. Főszerk.: Vargyas Lajos. Szerk.: Istvánovits Márton. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21153.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Magyar Évkönyv 1902-1982. New York, Amerikai Magyar Szó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21154.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jankovich Ferenc: Hulló csillagok. (Dedikált!) Bp., 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval. A szerző, Jankovich Ferenc (1907-1971) Kossuth-, József Attila- és Baumgarten-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány.
21155.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetőinek. Bp., 1905, Az Ujság (Athenaeum-ny.) Első kiadás. Egészoldalas képtáblákkal és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Basch Árpád, Garay Ákos, Tolnay Ákos, Feld Imre, Gergely Imre, Mühlbeck Károly és mások illusztrációival. A borító és a címlap Basch Árpád munkája. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, több kijáró lappal és képtáblával.
21156.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mircea Eliade: A samanizmus. Az eksztázis ősi technikái. Ford.: Saly Noémi. Bp., 2001, Osiris. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.
21157.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események