2 000 Ft
May Károly: A sivatag úrnője. - - uti kalandjai. Ford.: Lándor Tivadar. (Bp., 1935), Athenaeum, 279+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes borítóval, sérült gerinccel, laza, szétváló fűzéssel, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi és ajándékozási bejegyzéssel.