20830.
468. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
4 000 Ft
19
Mikszáth Kálmán: Különös házasság I-II. köt. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp., 1907, Révai, 2 sztl. lev.+ 247+(1) p.; 2 sztl. lev.+ 303+(1) p. Kiadói dekoratÃv, aranyozott, illusztrált egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borÃtón kis sérülésekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.