Móra Ferenc: Nádihegedű. Bp., 1927, Lantos, 206+1 Kiadói egészvászon-k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500015/Mora-Ferenc-Nadihegedu-Bp-1927-Lantos-206plus1-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-serult-nagyrC3~II3149869
3149869
21033
468
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,65 EUR , 2,86 USD
Leírás: Móra Ferenc: Nádihegedű. Bp., 1927, Lantos, 206+1 Kiadói egészvászon-kötés, sérült, nagyrészt hiányos papírborítóban.
: nagy_andras