Nádas Sándor: Negyedszer férjnél. DEDIKÁLT! Bp., én., Athenaeum. Átköt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500015/Nadas-Sandor-Negyedszer-ferjnel-DEDIKALT-Bp-en-Athenaeum-Atkotott-egeszvaszon-ko~II3127056
3127056
21067
468
Leírás: Nádas Sándor: Negyedszer férjnél. DEDIKÁLT! Bp., én., Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
: nagy_andras