21174.
468. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Bodor Antal, Gerlóczy Zsigmond. Bp., [1928], Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p.+ 27 t. Fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült borÃtóval.