1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Sós Endre: Aki az égtől elragadta a villámot... Benjamin Franklin életregénye. A szerző Sós Endre (1905-1969) újságíró, író, lapszerkesztő által DEDIKÁLT! Bp., 1957, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott borítóval.