19747.
468. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
11 000 Ft
29,73 EUR, 32,35 USD
1958 Műterem művészeti folyóirat teljes első évfolyama egybekötve: I. évf. 1-12. sz., 1958. január-december. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Bp., 1958, Lapkiadó Vállalat (Kossuth Nyomda). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.