https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 329

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hegyi Lóránd, Dévényi István, Harsányi Józsefné (szerk.): Eklektika 85. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. 83 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Bak Imre, El Kazovszkij, Halász Károly, Hencze Tamás, Nádler István, Pinczehelyi Sándor műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötésben.
19920.

Hegyi Lóránd, Dévényi István, Harsányi Józsefné (szerk.): Eklektika '85. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. 83 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Bak Imre, El Kazovszkij, Halász Károly, Hencze Tamás, Nádler István, Pinczehelyi Sándor műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Holló Dénes - Kun Miklós -Vásárhelyi István: Amatőrfilmes zsebkönyv. Bp., 1972., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Raffay Anna: A keskenyfilm vágása. Filmsorozat 5. Bp., 1974, Műszaki. Kiadói papírkötés. + Hevesy Iván: Hogyan fényképezzünk? HAFA Könyvtár 26-27. Bp.,(1940.), Hatschek és Farkas. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
19921.

Holló Dénes - Kun Miklós -Vásárhelyi István: Amatőrfilmes zsebkönyv. Bp., 1972., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Raffay Anna: A keskenyfilm vágása. Filmsorozat 5. Bp., 1974, Műszaki. Kiadói papírkötés. + Hevesy Iván: Hogyan fényképezzünk? HAFA Könyvtár 26-27. Bp.,(1940.), Hatschek és Farkas. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Gubcsi Lajos: Istentelenül. DEDIKÁLT! Bp., 2003, GL-4 Kft. Harmadik kiadás. Kiadói műbőr-kötés, a borítón réz plakettel, átlátszó műanyag védőborítóban.
19922.

Gubcsi Lajos: Istentelenül. DEDIKÁLT! Bp., 2003, GL-4 Kft. Harmadik kiadás. Kiadói műbőr-kötés, a borítón réz plakettel, átlátszó műanyag védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Kiss István: ... és megszületék az építészet. A szerző, Kiss István által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2003, Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19923.

Kiss István: ... és megszületék az építészet. A szerző, Kiss István által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2003, Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Borsos Mihály (szerk.): Szabó György 2012-2022. Szabó György (1947-) szobrász és a kötet fényképésze, Borsos Mihály által DEDIKÁLT! Bp., 2023, Kunst Konsult Kft. - Art Salon Társalgó Galéria. 96 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19925.

Dr. Borsos Mihály (szerk.): Szabó György 2012-2022. Szabó György (1947-) szobrász és a kötet fényképésze, Borsos Mihály által DEDIKÁLT! Bp., 2023, Kunst Konsult Kft. - Art Salon Társalgó Galéria. 96 p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Fábián Sándor: A világ szobrászainak lexikona 2008. Ez a lexikon vállalkozott arra, hogy számba vegye a világ szobrászait, ötvöseit és vénökeit, több mint 896 oldalon keresztül. A könyv tartalmazza közel 14000 alkotó, köztük mintegy 2200 magyar szobrászművész adatait, figyelembe véve a Trianon előtti területeket is. Emellett kitér egész Európa, a tengerentúl, így Amerika, Ázsia művészetére is, kezdve az ókortól egészen napjainkig. A lexikon hasznos segítséget nyújthat a művészet iránt érdeklődőknek, adatok után kutakodóknak és mindazoknak, akik szívesen látnák egy kötetben azokat a mestereket, akik valamiféle lenyomatot hagytak a szobrászművészet oltárán.  Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, tékával, bontatlan, újszerű állapotban.
19926.

Fábián Sándor: A világ szobrászainak lexikona 2008. Ez a lexikon vállalkozott arra, hogy számba vegye a világ szobrászait, ötvöseit és vénökeit, több mint 896 oldalon keresztül. A könyv tartalmazza közel 14000 alkotó, köztük mintegy 2200 magyar szobrászművész adatait, figyelembe véve a Trianon előtti területeket is. Emellett kitér egész Európa, a tengerentúl, így Amerika, Ázsia művészetére is, kezdve az ókortól egészen napjainkig. A lexikon hasznos segítséget nyújthat a művészet iránt érdeklődőknek, adatok után kutakodóknak és mindazoknak, akik szívesen látnák egy kötetben azokat a mestereket, akik valamiféle lenyomatot hagytak a szobrászművészet oltárán. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, tékával, bontatlan, újszerű állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
3
Gáspárné Dávid Margit: A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1480-1765. Renaissance-barok-rokokó. Bp., 1924, Pantheon. 255 p. Számos szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott sérült egészvászon-kötés.
19927.

Gáspárné Dávid Margit: A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1480-1765. Renaissance-barok-rokokó. Bp., 1924, Pantheon. 255 p. Számos szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott sérült egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911], Pesti Napló (Stephaneum-ny.), 32 p.+ 128 t.+ 12 (színes műmellékletek) t. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19928.

Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911], Pesti Napló (Stephaneum-ny.), 32 p.+ 128 t.+ 12 (színes műmellékletek) t. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Sárádi Kálmán: Művészi kovácsolás. Bp., 1970, Műszaki, egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.
19929.

Sárádi Kálmán: Művészi kovácsolás. Bp., 1970, Műszaki, egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
16 db képzőművészeti és iparművészeti katalógus és prospektus: Marosán Gyula kiállítása 1986, Prutkay Péter 1997, Méhes Lóránt Zuzu 1991, Miháltz Pál 1985, Veszely Ferenc 2004, Pácser Attila portrék, Erdélyi Eta (dedikált), stb.
19930.

16 db képzőművészeti és iparművészeti katalógus és prospektus: Marosán Gyula kiállítása 1986, Prutkay Péter 1997, Méhes Lóránt Zuzu 1991, Miháltz Pál 1985, Veszely Ferenc 2004, Pácser Attila portrék, Erdélyi Eta (dedikált), stb.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kókay Krisztina. (Kókay Krisztina grafikus, textilművész 1991-2004 közötti munkásságát bemutató katalógus). (Esztergom, 2005), Mester Nyomda. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19931.

Kókay Krisztina. (Kókay Krisztina grafikus, textilművész 1991-2004 közötti munkásságát bemutató katalógus). (Esztergom, 2005), Mester Nyomda. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szerelem régi képes levelezőlapokon. Szerk.: Karácsonyi Gréta. Bp., 1994, Postcard Bt. Gazdag (részben erotikus) képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19932.

Szerelem régi képes levelezőlapokon. Szerk.: Karácsonyi Gréta. Bp., 1994, Postcard Bt. Gazdag (részben erotikus) képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

468. aukció:


Megtekintés: június 17-20. között;


Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;


Fizetési határidő: július 5.


Elszámolás: július 10-től

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz