Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 329

1930 A Munkácsy-Céh III. reprezentatív kiállítása. Az Ernst-Múzeum Kiállításai CXV. Bp., 1930, Ernst-Múzeum (Légrády-ny.), 18+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, az utolsó oldalon beragasztott újságcikkel és ceruzás aláhúzásokkal.
19957.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
19958.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19959.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Pán Márta/Márta Pán. Kiállítási katalógus. Geskó Judit, Kumin Mónika, Francois Barré írásaival. Bp., 2009., Szépművészeti Múzeum. A művész szobrairól készült fotóanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Benne a kiállítás gépelt vezetőjével. Kiadói papírkötés.
19960.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19961.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
19962.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szigethy István: Hét év. Bp.,(1948),Antiqua Rt., 4 p.+4 (fekete-fehér képtáblák) t.+ 3 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a sarkokon kis gyűrődésekkel.   Szigethy István (1891 - 1966) festőművész.
19963.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1914 Dorotheum Kunst Auktion aukciós katalógus 139 p + kb 40 t.
19964.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Condivi: Michelangelo élete. Ford: gróf Zichy Rafaelné. Bp., 1926. Magyar Irodalmi Társaság. 117p. Kiadói papírborítóval
19965.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Marjorie Filbee: Cottage Industries. London, 1982, David & Charles. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19966.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kováts Albert régi és új papírképek. DEDIKÁLT! Bp., 2010., Nádor Galéria. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
19967.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Aknay János: Aknay Diptychnok - Triptychonok. Szentendre, 1995, Barcsay Iskola Galéria. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
19968.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események