Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 329

19993.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
19994.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19995.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
19996.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bildnisse aus drei Jahrhunderten aller deutscher und niderländischer Malerei. Die Blauen Bücher. Königstein in Taunus - Leipzig,én. Karl Robert. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
19997.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1935-1937 Max Perl aukciós katalógusok, 8 db (Auktion 135, 146, 149, 166, 168, 170, 195, 196.) Berlin, Max Perl. Kiadói papírkötés, változó állapotban, közte foltos borítóval.
19998.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Karl Benyovszky: Theatergeschichtliche Kleinigkeiten. Bratislava/Pressburg (Pozsony), 1926, Sigm. Steiner. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel.
19999.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20000.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
20001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
K[urt] Zoege von Manteuffel: Der deutsche Kupferstich von seinen Anfängen bis zum Ende des sechzehnten Jahrhunderts. Kunstgeschichte in Einzeldästellungen Zweiter Band. München, én.,Hugo Schmidt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel.
20002.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Állami Könyvterjesztő Vállalat Antikvár könyv aukció. Bp., 1977, papírkötés, kopott.
20003.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1941 Zaragozai nemzetközi fotókiállítás katalógusa benne magyar foptósook képeivel pl Angyalfi Andor, Fruskovszky Dezső, Veress Ferenc 52 p
20004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események