Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 329

Schrammel Imre - Sz. Farkas Aranka: Schrammel. (Kiállítási katalógus). Összeáll. és szerk.: - - . Bp., 2014, Magyar Művészeti Akadémia. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés.
20029.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Nikifor Krynicki. 12 reprodukcji. Kraków, [1970], Wydawnictwo Artystyczno-Graficzne, 12 (színes reprodukciók) t. Kiadói mappában, 33x23 cm.
20030.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nemes László festőművész. Lendva, 2009, Galerija-Muzej Lendava - Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Gazdag képanyaggal, Nemes László műveinek reprodukcióival illusztrálva. Magyar, szlovén és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500 példányban.
20031.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyeget. Bp., 1977, Gondolat. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20032.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szabó Júlia: A XIX. század festészete Magyarországon. Bp., 1985, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20033.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Virág Judit: Vaszary János (1867-1939). Dunakorzó Budapesten. The Danube Promenade in Budapest, 1926. (Katalógus). Bp., 2022, Virág Judit Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, hajtásnyommal.
20034.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Borsos Géza: Emlék / Mű. Művészet - köztér - vizualitás a rendszerváltozástól a millenniumig. Bp., 2001, Enciklopédia. Kiadói kartonált papírkötés.
20035.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Benkő Sándor: Az idő fogságában - Gefangen im Raum-Zeit Kontinuum. Társalgó Galéria, 2010. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, újszerű állapotban.
20036.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
20037.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Révész László László (1957-) képzőművész 2 katalógusa:  Révész László László. Bp., 1997., Dovin Galéria. Magyar és angol nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.   Tudomásulvétel. Révész László László kiállítása. Szerk.: Udvary Ildikó. Bp., 1993., Kiállítási Csarnok. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
20038.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tóth Pál - Czeglédi Zsolt: Csodálatos Magyarország. Debrecen, én., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20039.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1968 Horizon. A Magazine of Arts. Winter, 1968, Vol. X. Numer 1. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20040.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események