https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 329

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fábián László, et alii: Lantos Ferenc. Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Ritka!
19740.

Fábián László, et alii: Lantos Ferenc. Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Szász Endre: Szász-Ország DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Amistar. (Wellprint ny.). 149,[2] p. Egészoldalas és szövegközti, nagyrészt színes illusztrációkkal. A címlapon Szász E. dedikációjával . Kiadói papírkötésben, eredeti, színes védőborítóval. 32,5 cm. Szép állapotban.
19741.

Szász Endre: Szász-Ország DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Amistar. (Wellprint ny.). 149,[2] p. Egészoldalas és szövegközti, nagyrészt színes illusztrációkkal. A címlapon Szász E. dedikációjával . Kiadói papírkötésben, eredeti, színes védőborítóval. 32,5 cm. Szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Szakács Margit: Fényképészek és fényképészműtermek Magyarországon (1840-1945). Bp, 1997, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.
19742.

Szakács Margit: Fényképészek és fényképészműtermek Magyarországon (1840-1945). Bp, 1997, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Bortnyik Sándor kiállítása. A kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: N. Pénzes Éva, Pogány Ö Gábor. Bp., 1969, Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel, Bortnyik Sándor (1893-1976) festőművész, grafikus műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban
19743.

Bortnyik Sándor kiállítása. A kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: N. Pénzes Éva, Pogány Ö Gábor. Bp., 1969, Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel, Bortnyik Sándor (1893-1976) festőművész, grafikus műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Az R kiállítás katalógusa, Műegyetem R épület, 1970 december. H.n, é.n., k.n. Többek közt Csáji Attila, Korniss Dezső, Lakner László, Lantos Ferenc, Jovánovics György, Méhes László, Tót Endre, Haraszty István műveivel illusztrált kihajtható kiállítási katalógus, Beke László magyar és angol nyelvű bevezetőjével. A magyar neoavantgárd művészet egyik legszélesebb körű, legendás tárlata. Borítóján utólagos filctollas Műegyetem, R épület, 1970 felirattal. Rendkívül ritka kiadvány!
19744.

Az "R" kiállítás katalógusa, Műegyetem R épület, 1970 december. H.n, é.n., k.n. Többek közt Csáji Attila, Korniss Dezső, Lakner László, Lantos Ferenc, Jovánovics György, Méhes László, Tót Endre, Haraszty István műveivel illusztrált kihajtható kiállítási katalógus, Beke László magyar és angol nyelvű bevezetőjével. A magyar neoavantgárd művészet egyik legszélesebb körű, legendás tárlata. Borítóján utólagos filctollas "Műegyetem, R épület, 1970" felirattal. Rendkívül ritka kiadvány!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Maria Piatto et alii: Michelangelo freskói. Az újjászületett Sixtus-kápolna. Bp., 1992, Corvina. Számozott példány (672/1000). Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírvédőborítóval, kiadói gerincén kissé sérült vászon és műbőr dísztokban.
19745.

Maria Piatto et alii: Michelangelo freskói. Az újjászületett Sixtus-kápolna. Bp., 1992, Corvina. Számozott példány (672/1000). Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírvédőborítóval, kiadói gerincén kissé sérült vászon és műbőr dísztokban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Kieselbach gyűjtemény. Magyar festészet. 1900-1945. A képeket vál. szerk., és a szöveget írta: Szabadi Judit. Bp., 1996., Kieselbach Tamás. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Vaszary János, Mednyánszky László, Ziffer Sándor, Tihanyi Lajos, Berény Róbert, Galimberti Sándor, Dénes Valéria, Perlrott-Csaba Vilmos, Kádár Béla, Scheiber Hugó, Vajda Lajos műveinek reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19746.

Kieselbach gyűjtemény. Magyar festészet. 1900-1945. A képeket vál. szerk., és a szöveget írta: Szabadi Judit. Bp., 1996., Kieselbach Tamás. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Vaszary János, Mednyánszky László, Ziffer Sándor, Tihanyi Lajos, Berény Róbert, Galimberti Sándor, Dénes Valéria, Perlrott-Csaba Vilmos, Kádár Béla, Scheiber Hugó, Vajda Lajos műveinek reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1958 Műterem művészeti folyóirat teljes első évfolyama egybekötve: I. évf. 1-12. sz., 1958. január-december. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Bp., 1958, Lapkiadó Vállalat (Kossuth Nyomda). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19747.

1958 Műterem művészeti folyóirat teljes első évfolyama egybekötve: I. évf. 1-12. sz., 1958. január-december. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Bp., 1958, Lapkiadó Vállalat (Kossuth Nyomda). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar művészet I-IV. köt.  I. köt.: Kopp Jenő: Uj magyar festészet. Bp., [1948.], Officina, 36 p. 13. oldaltól színes képanyaggal illusztrált. Közte: Markó Károly, Barabás Miklós, Lotz Károly, Benczur Gyula, Munkácsi Mihály, Paál László, Mednyánszky László, Szinyei-Merse Pál, Ferenczy Károly, Csók István, Rippl-Rónai József, Gulácsy Lajos, Berény Róbert, Szőnyi István, Czóbel Béla, Derkovits Gyula, Márffy Ödön, és mások képeivel.;   II. köt.: Kampis Antal: Régi magyar szobrászat. Bp., (1948.), Officina, 19+5 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.;   III. köt.: Genthon István: Középkori magyar festészet. Bp., (1948.), Officina, 13+2 p. + +32 (fekete-fehér képtáblák) t.;   IV. köt.: Vargha Balázs: Új magyar szobrászat. Bp., (1948.), Officina, 15+1 p. + +32 (fekete-fehér képtáblák) t.;   Kiadói kartonált papírkötések, kissé kopott, kissé foltos borítókkal, javított gerincekkel.   + Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp., [1947], Officina, 192 p. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval, sérült, hiányos, javított papírborítóval.
19748.

Magyar művészet I-IV. köt. I. köt.: Kopp Jenő: Uj magyar festészet. Bp., [1948.], Officina, 36 p. 13. oldaltól színes képanyaggal illusztrált. Közte: Markó Károly, Barabás Miklós, Lotz Károly, Benczur Gyula, Munkácsi Mihály, Paál László, Mednyánszky László, Szinyei-Merse Pál, Ferenczy Károly, Csók István, Rippl-Rónai József, Gulácsy Lajos, Berény Róbert, Szőnyi István, Czóbel Béla, Derkovits Gyula, Márffy Ödön, és mások képeivel.; II. köt.: Kampis Antal: Régi magyar szobrászat. Bp., (1948.), Officina, 19+5 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.; III. köt.: Genthon István: Középkori magyar festészet. Bp., (1948.), Officina, 13+2 p. + +32 (fekete-fehér képtáblák) t.; IV. köt.: Vargha Balázs: Új magyar szobrászat. Bp., (1948.), Officina, 15+1 p. + +32 (fekete-fehér képtáblák) t.; Kiadói kartonált papírkötések, kissé kopott, kissé foltos borítókkal, javított gerincekkel. + Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp., [1947], Officina, 192 p. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval, sérült, hiányos, javított papírborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Hegedűs 2 László. Esterházy Péter bevezetőjével. (Dedikált!) Bp., 2007, Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Hegedűs 2 László (1950- ) fotóművész által dedikált példány.
19749.

Hegedűs 2 László. Esterházy Péter bevezetőjével. (Dedikált!) Bp., 2007, Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Hegedűs 2 László (1950- ) fotóművész által dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Jeremy Howard: Art Nouveau, International and national styles in Europe. Manchester, 1996, Manchester University Press, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdagon illusztrált kiadvány az art nouveau stílusról.
19750.

Jeremy Howard: Art Nouveau, International and national styles in Europe. Manchester, 1996, Manchester University Press, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdagon illusztrált kiadvány az art nouveau stílusról.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
The M.I. Hummel Album. 1994, Galahad Books, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, angol nyelven. A Hummel figurák átfogó katalógusa, rendkívül gazdag színes képanyaggal illusztrált.
19751.

The M.I. Hummel Album. 1994, Galahad Books, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, angol nyelven. A Hummel figurák átfogó katalógusa, rendkívül gazdag színes képanyaggal illusztrált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
EUR
,
16,18
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

468. aukció:


Megtekintés: június 17-20. között;


Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;


Fizetési határidő: július 5.


Elszámolás: július 10-től

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz