Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 329

Molnos Péter - Kieselbach Tamás: Csontváry Szerelem. Szerk.: Kieselbach Anita. Bp., 2006, Kieselbach Galéria, 26+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Németh Lajos: Csontváry Kosztka Tivadar. Bp., 1970, Corvina. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
19776.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Lotz Károly meghalt 1904. október 13-án. Bp., 1905, Franklin, 48+8 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, foltos borítóval.
19777.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Lotz Károly emlékkiállításának képes tárgymutatója 1833-1933. Bp., 1933, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítón szakadással, lapok egy részén Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, újságíró, a Pesti Hírlap műkritikusa ceruzás jegyzeteivel, jelöléseivel; néhány lap széle foltos.
19778.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
dr. Gyulai Ferenc: Gyakorlati fényképészet. Bp., 1931, Fotóélet. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
19779.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Györffy István dr.: Szilágysági hímzések 1. Magyar Népművészet II. Bp., 1924, Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztálya. Kiadói karton borítékban, 26. tábla hiányzik, néhány kevés tábla szélén apró szakadásokkal.
19780.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Viski Károly: A Bakony-Balatonvidéki kőépítkezés. Bp., 1926, Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztálya. Kiadói papírborítékban, sérült és javított gerinccel, sérült borítóval, első két levél és egy tábla (3. és 4. sz. illusztráció) hiányzik, néhány tábla szélén szakadással.
19781.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
London Katalin: Idő portrék - Time portraits. Szerk.: Szarka Katalin. A művész, London Katalin (1959-) fotográfus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2015, Kossuth. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19782.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. A Janus Pannonius Múzeum Kiadványai 61. sz. Pécs, 1988, Janus Pannonius Múzeum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19783.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
19784.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Herman Landsfeld: Lidové hrncírstvi a dzbánkarství. [Nép kerámia és kancsókészítés.] Praha, 1950, Orbis. Cseh nyelven. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, foltos kiadói papír védőborítóban.
19785.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19786.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
W. G. Rawlinson - A. J. Finberg: The water-colours of J. M. W. Turner. Foreword by Sir Charles Holroyd. London-Paris-New York, 1909, The Studio, 8+VI+42 p.+30 t. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
19787.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események