https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500028/Gustav-Uhl-Unterrichtsbriefe-fur-Buchhandler-I-II-Bande-I-Band-Der-prakitsche-Sortimenter-I~II3147088
3147088
19763
468
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
LeÃrás:
Gustav Uhl: Unterrichtsbriefe für Buchhändler I-II. Bände. I. Band: Der prakitsche Sortimenter. II. Band: Der praktische Verleger. Leipzig,én.,Gustav Uhl. Német nyelven. A II. kötetben gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borÃtókkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert