Maria Piatto et alii: Michelangelo freskói. Az újjászületett Sixtus-kápolna. Bp., 1992, Corvina. Számozott példány (672/1000). Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírvédőborítóval, kiadói gerincén kissé sérült vászon és műbőr dísztokban.