https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500028/P-Brestyanszky-Ilona-A-pest-budai-otvosseg-Bp-1977-Muszaki-Konyvkiado-Fekete-feher-kC3~II3166854
3166854
19811
468
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
LeÃrás:
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg