Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 329

Vadak - Fauves. Magyar Vadak Párizstól Nagybányáig 1904-1914. Szerk.: Passuth Krisztina, Szűcs György. Bp., 2006, Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált Benne Balla Béla, Bálint Rezső, Berény Róbert, Bornemisza Géza, Csók István, Czigány Dezső, Czóbel Béla, Dénes Valéria, Galimberti Sándor, Gyenes Gitta, Huszár Vilmos, Iványi Grünwald Béla, Kernstok Károly, Kukovetz Nana, Márffy Ödön, Mikola András, Nemes Lampérth József, Orbán Dezső, Perlrott Csaba Vilmos, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Schönberger Armand, Tihanyi Lajos, Vaszary János, Ziffer Sándor és mások. Kiadói papírkötés.
19727.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Wahorn András: Képek a vágyak és szenvedélyek világából. Kísérő szöveg: Keserű Katalin, fe Lugossy László, Wehner Tibor. Bp., 1991, Dovin, Markó Ida, ifj. Vasilescu János. 202 p. Képekkel gazdagon illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton dísztokban.
19728.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
19729.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Molnos Péter: Lost heritage Bp., 2017. Kieselbach.536 p. Kiadói kartonált keménykötés, kiadói tékában, bontatlan fóliában
19731.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Virág Judit - Törő István: A magyar festészet rejtőzködő csodái I. köt. Válogatás magyar magángyűjteményekből. 1853-1919. Bp., 2004, Mű-Terem Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19732.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Virág Judit - Törő István: A magyar festészet rejtőzködő csodái II. köt. Válogatás magyar magángyűjteményekből. 1920-1984. Bp., 2005., Mű-Terem Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19733.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Eduard Fuchs: Geschichte der erotischen Kunst in Einzeldarstellungen. I-III. Bände. I. Band: Das zeitgeschichtliche Problem. II. Band: Das individuelle Problem. Erster Teil. III. Band: Das individuelle Problem. Zweiter Teil. München,(1928.),Albert Langen. Német nyelven. Rendkívül izgalmas, erotikus képanyaggal illusztrált. Bibliofil, félbőr-kötésben, kopott borítókkal, az I. kötetben egy lap kijár, két lap laza, a III. kötetben egy kétlapos tábla sérült.
19734.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
György Péter, Pataki Gábor: Az Európai Iskola és az elvont művészek csoportja. Bp., 1990, Corvina. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal, többek közt Gyarmathy Tihamér, Anna Margit, Korniss Dezső, Bálint Endre, Barcsay Jenő, Rozsda Endre műveinek reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19735.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
19736.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
19737.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
19738.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Petényi Katalin: Ámos Imre - Az Apokalipszis festője. 2016, CinemaStar Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19739.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események