Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 29

20570.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
20571.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
P[ublius] Ovidius Naso: P. Ovidii Nasonis Opera Omnia. Tomus I-II. Accedit chrestomathia historiam, poeticam, geographiam, et cuiusuis generis antiquitates strictim ac dilvicide exponens, curante Joanne Petro Millero. [Egybekötve.] Berolini [Berlin], 1757, Sumptibus A. Havde et I. C. Speneri, 9 sztl. lev.+307+2+354 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó tábla sérült, benne ceruzás bejegyzésekkel, firkákkal, 3 lap kijár (305/306,307, valamint a 2. kötet címlapja) = hiányzó lappal?
20572.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Thomas Moore: The Loves of the Angels. Hozzákötve: Irish Melodies. Nurnberg - New York, é.n., Frederick Campe and Co, 70+3-130 p. Angol nyelven. Kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, foltos lapokkal, a 2. rész címlaphiánnyal, ex libris-szel: Ex Libris Wolff Bözsi.
20573.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Gruber, Gregor: Lehrsystem einer allgemeinen Diplomatik vorzüglich für Oesterreich und Deutschland in zween Theile. I. oder theoretischer Theil. Wien, 1783. Joh. Paul. Krauß, 344p. + (32) p. + 4 kih tábla Korabeli, enyhén kopott kartonált papírkötésben
20574.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
20575.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
20576.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
20577.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Österreich und dessen Zukunft II. Hamburg, 1847. Ludwig Giese. 238p. Kiadói, sérült papírborítóval
20578.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
20579.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
20580.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
[Ludwig Heinrich von Nicolay (1737-1820)] Ludwig Heinrich Nicolai: Vermischte Gedichte. Zweyter Theil. Ofen [Buda], 1785, Joh. Thomas Edler von Trattern, 2+277 p. Neueste Auflage. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, címkép hiánnyal, foltos borítóval.
20581.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események