Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 29

Loudons Leben Und Thaten. Zweyter Theil - Wien, 1791. Hartl . 310 + 30 p. Korabeli, aranyozott, sérült gerincű egészbőr kötésben
20582.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Waagen, G. F.: Kunstwerke und Künstler in Paris, Dritter Theil. Berlin, 1839. Nikolaischen Buchhandlung. 813p. Korabeli félvászon kötésben
20583.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
20584.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
20585.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
C. Plini Caecili Secundi Epistularum: Libri Novem: Epistularum ad Traianum Liber Panagyricus. Ex recensione Henrici Keilii; Lispiae 1870. Teubner, 261p. Korabeli félvászon kötésben
20586.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Blyton, Enid: The Magic Clock and Other Stories. 1993, Award Publications. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20587.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Caroll, Lewis: Alice in Wonderland. London, The Sunday School Union. Kiadói kartonált kötés, viseltes állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel.
20588.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
9
Orosz nyelvű Petőfi Sándor kötet. Moszkva, 1973. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20589.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kästner, Erich: Emil und die drei Zwillinge. Illustriert von Walter Trier. Basel-Wien-M.-Ostrau. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20590.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
20591.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
20592.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
20593.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események