Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 46

Baranyi Krisztina (szerk.): Thuróczy Károlyné százéves szakácskönyve. H.n., 2008, Fríg Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban, szerkesztő által DEDIKÁLT!
20085.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Mindnyájunk szakácskönyve. (Bp. 1949.) Magyar Nemzet. 96 l. A felső borító hiányzik. Fűzve, kiadói borítékban. A kötet a recepteken túl a háztartárspénz beosztásához mellékel táblázatot, tanácsokat ad a betegek élelmezéséhez, Sérült papírborítóval Ritka
20086.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Iszlai Zoltán: A fehér asztaltól a sárga földig. Nevető gasztronómia. (DEDIKÁLT). Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. A borító és az illusztrációk Sajdik Ferenc munkái. Kiadói papírkötés. A szerző, Iszlai Zoltán (1933-2022) József Attila-díjas költő, író, műkritikus által DEDIKÁLT példány.
20087.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Jécsai László: Hogyan készítsük el virágos kertünket. + Osztróvszkyné Dr. E. Németh Ágnes: Gyümölcs, zöldség házi feldolgozása. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei. Bp., 1934-1938, Növényvédelem és Kertészet, 61+(3) p.; 59+(5) p. Kiadói félvászon-kötés / spirálfűzéses kartonált papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
20088.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Campos Jiménez Mária (szerk.): Orosz konyha lépésről lépésre. Bp., 2011, HVG. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20089.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Betscher Sándor - Rápóti Jenő - Polnár István: A gyógynövénygyűjtés zsebkönyve. Bp., 1957, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült címlappal.
20091.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Buday Ella: Mit hogyan - mennyit főzzek? (Gyakorlati szakácskönyv a dolgozó nők részére.) [Budapest, 1949]. Faragó Imre ny. 176 p. Néhány oldal enyhén foltos, az utolsó ív leveleinek fűzése kissé meglazult. Horváth: 218. Kissé foltos kiadói félvászon kötésben.
20093.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
20094.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
20095.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
20096.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
20097.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
20098.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események