Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3166105
20624
468
Books: Tales
1975 Pif Gadget francia ny. képregény 2 száma: 322 és 323, borítóján kivágható plasztikus műanyag indián maszkkal. Kiadói papírkötés, egyik szám gerince sérült. 3163261
20625
468
Books: Tales
Erdei iskola. Adolf Holst és Else Wenz-Vietor képeskönyve. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 3163228
20626
468
Books: Tales
Künn a kertben. Elek nagyapó verseivel. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban. 3163224
20627
468
Books: Tales
Állatok között. Tábori Piroska verseivel. Bp., Dante. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban. 3163245
20628
468
Books: Tales
Gálszécsi István: Münchausen báró csodálatos kalandjai. Bp., Péchyné. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban. 3163256
20629
468
Books: Tales
Utazunk Budapestre. Tányértalpú koma újabb kalandjai. Írta: Öreg medve. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, széteső állapotban. 3163213
20630
468
2200
Books: Tales
Tréfás állatvilág. Bp., Piatnik. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban. 3163207
20631
468
Books: Tales
Lajos Bácsi: Az én gyermekszobám. Bp., Tolnai. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban. 3166273
20632
468
Books: Tales
Döbrentei Kornél: Tiszóka. Csáky Lajos rajzaival. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, gerincen apró sérüléssel. 3086996
20633
468
Books: Tales
Méhes György: Szikra Ferkó. Csodálatos történet kicsiknek és nagyoknak. Pallos Jutta rajzaival. Bukarest-Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy-két helyen ceruzás firkákkal. Megjelent 1100 példányban. 3145954
20634
468
Books: Tales
Kisdobos őrsvezetők könyve. Szerk.: Gaál Ferenc. (Bp., 1962), Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval. 3135283
20635
468
Books: Tales
Degryse, Luc: Sing a song of Sixpence. Bp., 1988, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események