Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 96

Veress János: 31-es páncéltörők előre...! (Tiltólistás kötet) (A védőborító Byssz Róbert munkája.) [Budapest], [1944], Széchenyi Irodalmi és Művészeti R.T. (Hungária Nyomda Rt., Bp.), 196 p. + [1] p. + 25 t.: ill. Első kiadás.Kiadói, enyhén foltos félvászon kötésben
19605.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
19606.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
19607.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Gabányi János: József főherceg tábornagy. Írta: olysói és héthársi - - ny. tábornok. Bp., 1931, Gutenberg, (Viktoria-ny.), 321 p. + 39 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás Kiadói papírborítóval, Aranyozott kiadói vászonkötésben, kis kopással
19608.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
A mai háború sorozat 11 kötete: Fritz List: Írány Norvágia. Steff Tibor: Repülők, felszállni! Werner Flack: Így épült a Siegfried-vonal. Kesselring: Lengyelország felett. Angelo Appiotti: Málta felett. Pados Pál: Szovjetoroszország felett. Ernst von Jungenfeld: Páncélosok előre! Wolf Schenke: A sárgák háborúja. Max Graf Hoyos: Spanyolország megmentői. Paolo Zappa: Kémek háborúja. Rudolf van Wehrt: Egy nép megmenekül. A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, Némelyik kötet sérült gerinccel.
19609.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
19610.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
19611.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Prónai Lajos: A puszták börtönében. Magyar hadifoglyok kalandozása Orosz-Turkesztánban. Bp.,[1929],Szent István-Társulat,(Stephanaeum-ny.), 77+3 p.+ 16 t. (fekete-fehér fotók, 8 levélen.) Kiadói kopott egészvászon-kötés, de belül jó állapotban
19612.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Boksay Antal: Kényszerleszállás a gleccserekben. Nyolc harctéri felvétellel. DEDIKÁLT példány! Bp., 1918.. Bibliotéka. 96p.Egészvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával.
19613.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dau, Heinrich: Tengerek rejtekútjain. Az Admiral Graf Spee kisérőhajójának, az Altmarknak kalandos útjai. Bp., 1940, Szenkó (Centrum-ny.), 154 p. Első magyar kiadás. A borító és az illusztrációk Tomaj Gábor munkái. Kiadói javított papírkötés, utolsó levél pótolt. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott könyvek listáján.
19614.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szilágyi János: A dáciai erődrendszer helyőrségei és a katonai téglabélyegek. Dissertationes Pannonicae Ser. II. No. 21. Bp., 1946, Pázmány Péter Tudományegyetem Érem- és Régiségtani Intézete. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, alul foltos, kopottas állapotban.
19615.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
-  A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, laza kötések előzéklapok kijárnak, gerinc kissé foltos
19616.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események