Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 96

Az 1904./1905. évi japán háború tanulmányozásához segédlet. összeáll: Náray Antal. Bp., 1931. m. kir. honvéd szabályzatismertető tanfolyam 2 kötet: 92p.; 41 térkép melléklet. A térkép kötet borítója szakadt. Ritka!
19617.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
ifj. Sarkady Sándor - Szabó Péter: Soproniak a Don-kanyarban. (Sopron), 2001, Edutech. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a könyvtesttől részben elvált borítóval, részben szétvált fűzéssel, a könyv elején több lap kijár.
19618.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szécsi Mór: Az osztrák-olasz háború 1866-ban. Az osztrák-olasz háború 1866-ban. Bp. 1893. MTA. XI+281 p. Magyar hadtörténelmi könyvtár I. Korabeli kopott félvászon-kötésben, Térképmellékletek nélkül.
19619.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
vitéz Járomy Árpád: Csatarepülők. Magyar repülők szovjet-harctéri élményei. Bp., [1943], Stádium Sajtóvállalat Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos
19620.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Busch, Fritz Otto: Narvik. Német torpedórombolók hősi harca. Ford. Balogh Barna Bp., 1940. Stádium 226 p. Kiadói kartonált papírkötésben
19621.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Saád Béla: A Dunától a Donig 1942 nyarán. (Egy haditudósító élményei a keleti magyar fronton.) Bp., [1942.] Stádium. 287 p. Kiadói félvászon-kötésben. borító kissé foltos
19622.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
- Prien Günther: Életutam Scapa Fowig. Budapest,Stádium. Fényképekkel illusztrált Bp., é.n. Stádium. Kiadói vászonkötésben
19623.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gábor Áron: Magyar haditudósító túl a Sztalin-vonalon. Bp., én., Stádium. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, laza kötéssel
19624.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Berend Miklós hadi önkénytes honvéd törzsorvos harctéri naplója (Senyei József rajzaival.) Budapest, 1916, Singer és Wolfner (Budapesti Hírlap Nyomdája, Bp.) 343 p. + [1] p. Kiadói papírborítóval., egészvászon védőkötésbe bekötve.
19625.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Bokor Ervin: Menekülés a szibériai fogságból. Japánon és Anglián keresztül. Két magyar tiszt viszontagságai. Bp.,1919, Franklin Társulat. félvászon-kötés, kopottas borítóval, névbejegyzéssel. 520 p.
19626.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Baumgartner, Lothar und Dieter Winkler::Flottenrock und Kaiseradler: Uniformierung im Spiegel der Geschichte der k.(u).k. Kriegsmarine von 1815 - 1918 Ein Handbuch.Wien : 2004. Stöhr . 260p. Kiadói kartonált keménykötés, papír védőborítóval. Az osztrák-magyar monarchia haditengerészeti uniformisairt bemutató kézikönyv, gazdag képanyaggal
19627.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9
- 1942, 1972 2 db kiadvány: Műszaki erődharc 2. füzet. Bp., 1942. Attila nyomda. 112p. Utolsó néhány lap foltos + 1972 Válogatott katonai kitüntetések kiállítás 16p.
19628.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események