Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 96

Mücke, Hellmuth: Emden. Irta -- német sorhajóhadnagy. Bp., 1916 Rózsavölgyi. 88p. Kiadói. illusztrált papírborítóval
19629.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mücke, Hellmuth: Ayesha. Irta -- német sorhajóhadnagy. Bp., 1916 Rózsavölgyi. 112p. . Kiadói. illusztrált papírborítóval
19630.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+503 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált. A borítón kopásokkal, egyik kötet lapjai foltosak
19631.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Az 1914-1918. évi világháború tűzharcosai érdemének elismeréséről szóló 1938: IV. törvénycikk és végrehajtása tárgyában kiadott rendeletek gyűjteménye. Bp., 1940. Pallas. 98p. Kiadói papírkörtésben
19632.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Martin J. Dougherty Kézifegyverek képes enciklopédiája Zrínyi Kiadó, 2019 482p.
19633.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Peremirat. Köszöntő írások Makai Ágnes 70. születésnapjára. Hadtörténeti Közlemények 123. évf. (2013) különszám. Bp., 2013, Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés. Könyvárusi forgalomba nem került.
19634.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19635.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Zetényi Csukás Ferenc: Az utolsó bevetés. Vitéz nagybányai Horthy István repülő főhadnagy hősi halála. Szeged, 2012, HK Hermanos. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19636.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Erdeös László: A magyar honvédelem egy negyedszázada. (1919-1944). I-II. köt. Máriabesnyő-Gödöllő, 2007, Attraktor. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a II. kötet papírborítója kissé koszos, egyébként jó állapotban.
19637.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Magyar hadifoglyok a Szovjetunióban. Dokumentumok (1941-1953). Főszerk.: Varga Éva Mária. Moszkva-Bp., 2006, ROSSZPEN-MKTTK. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19638.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Repülőgép műszerek. (Csak szolgálati használatra!) Bp., 1952, Honvédelmi Minisztérium. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal. Megjelent 2000 példányban. Számozott (Nyt. szám: 1385).
19639.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Repülőorvostan. Főszerk.: Dr. Galla Emil. Bp., 1956, Zrínyi. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos, kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
19640.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események