19608.
468. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
10 000 Ft
Gabányi János: József főherceg tábornagy. Írta: olysói és héthársi - - ny. tábornok. Bp., 1931, Gutenberg, (Viktoria-ny.), 321 p. + 39 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás Kiadói papírborítóval, Aranyozott kiadói vászonkötésben, kis kopással