Julier Ferenc: A búvárnaszád háború.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1500027/Julier-Ferenc-A-buvarnaszad-haboru-Bp-1940-Vietorisz-52-lplus-2-lev-Kiadoi-papirboritov~II3168646
3168646
19653
468
Books: Military
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
LeÃrás:
Bp. 1940. Vietorisz. 52 l+ 2 lev. Kiadói papÃrborÃtóval, kis sérüléssel A könyv a szövetséges hajókaravánok elleni észak-atlanti tengeralattjáró-háborút mutatja be.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert