Szécsi Mór: Az osztrák-olasz háború 1866-ban. Az osztrák-olasz háború 1866-ban. Bp. 1893. MTA. XI+281 p. Magyar hadtörténelmi könyvtár I. Korabeli kopott félvászon-kötésben, Térképmellékletek nélkül.