Könyvek: Sci-fi, fantasy, és szerepjáték

Tételek száma: 5

Harry Harrison amerikai sci-fi szerző 3 db regénye (angol nyelven): Bill, the Galactic Hero. New York, 1975, Avon Books. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. + The Stainless Steel Rat for President. New York, 1982, Bantam Books. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Bill, the Galactic Hero. The Final Incoherent Adventure! New York, 1992, Avon Books. Kiadói papírkötés.
20680.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Werfel, Franz: A meg nem születettek csillaga. [Regény.] Fordította Gáspár Endre. Első-második kötet. [Teljes.] (Budapest, 1947). Nova Irodalmi Intézet (Szabadság Pécsi Nyomda és Könyvkiadó Kft.) [4] + 379 + [1] p.; [4] + 355 + [1] p. Egyetlen magyar kiadás. Franz Werfel (1890-1945) osztrák író utolsó regénye, melyen 1943-1945 között dolgozott. A regény szerzője csupán halála előtt pár nappal fejezte be, amerikai otthonában. A tudományos-fantasztikus regény egybejátszatja a Gestapo-tól fenyegetett jelent, illetve egy távoli utópikus társadalom képét, ahová az elbeszélő csillagutazással érkezik. A regény szövegét ezotériába hajló értekezések fűszerezik. A címnegyedívek utolsó lapján régi tulajdonosi bejegyzés. Egységes, aranyozott, illusztrált, gerincén enyhén kopott kiadói félvászon kötésben. Jó példány.
20681.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Oliver Bowden: Assassins Creed - Reneszánsz. Ford.: Körmendi Ágnes. Bp., 2011, Fumax. Kiadói papírkötés.
20682.

Oliver Bowden: Assassin's Creed - Reneszánsz. Ford.: Körmendi Ágnes. Bp., 2011, Fumax. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Darren Shan: Az Árnyak Ura. Darren Shan regényes története 11. Ford.: F. Nagy Piroska. Bp., 2006, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20683.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 db sci-fi könyv: Apáti Miklós: A Fekete Gén. Kozmosz Fantasztikus Könyvek. Bp., 1982, Kozmosz Könyvek. Kiadói papírkötés. + Gemma. 16 sci-fi novella. (2 példányban). Bp., 1985, VÉGA Magyar Sci-Fi Egyesület. Kiadói papírkötés.
20684.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események