19193.
468. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
7 000 Ft
18,92 EUR, 20,59 USD
Király Dezső: A korszerű gimnasztika és játék kézikönyve. 42 óratervvel. Bp., 1941. Szeged Városi Nyomda. DEDIKÁLT. 183 + (2)p. Kiadói aranyozott vászonkötésben