Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 25

Kocsis L. Mihály: Szenvedésbe ágyazott gyönyörűség. Balczó Andrással beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., én., Kairosz. Kiadói papírkötés.
19205.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1982, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
19206.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
19207.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Yesudian, Selva Raja: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította Balogh Barna. 53 eredeti felvétellel. (Budapest), [1942 után]. Stádium Sajtóvállalat Rt. (ny.) 179 + [1] p. + 8 t. (kétoldalas) Selvarajan Yesudian (1916-1988) indiai jógaoktató, a jómódú dél-indiai családból származó sportoló testnevelési-orvosi tanulmányok megkezdése érdekében 1937-ben érkezett Magyarországra. A Hatha-jóga gyakorlatát kidolgozó ,,Sport and Yoga című kötete 1941-ben jelent meg először magyarul. Az elismert jógi számos évet töltött hazánkban, magyar feleségével együtt csak a második világháború után, a koalíciós idők végén hagyta el az országot. Példányunk a harmadik magyar kiadásból származik. Az első nyomtatott oldalon régi bejegyzés, néhány oldalon, néhány táblán széljegyzetek. Aranyozott gerincű korabeli félvászon kötésben. Az illusztrált kiadói első borító bekötve. Jó példány.
19208.

Yesudian, Selva Raja: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította Balogh Barna. 53 eredeti felvétellel. (Budapest), [1942 után]. Stádium Sajtóvállalat Rt. (ny.) 179 + [1] p. + 8 t. (kétoldalas) Selvarajan Yesudian (1916-1988) indiai jógaoktató, a jómódú dél-indiai családból származó sportoló testnevelési-orvosi tanulmányok megkezdése érdekében 1937-ben érkezett Magyarországra. A Hatha-jóga gyakorlatát kidolgozó ,,Sport and Yoga" című kötete 1941-ben jelent meg először magyarul. Az elismert jógi számos évet töltött hazánkban, magyar feleségével együtt csak a második világháború után, a koalíciós idők végén hagyta el az országot. Példányunk a harmadik magyar kiadásból származik. Az első nyomtatott oldalon régi bejegyzés, néhány oldalon, néhány táblán széljegyzetek. Aranyozott gerincű korabeli félvászon kötésben. Az illusztrált kiadói első borító bekötve. Jó példány.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
19209.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
19210.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19211.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
3 db olimpiával kapcsolatos könyv: Ardai Aladár - Peterdi Pál: Ez történt Tokióban.; Kutas - Lakatos - Peterdi: Ez történt Mexikóban.; Kutas István - Lakatos György: München 72. Bp., 1964-1972, Sport. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
19212.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tábori Kornél: Baccarat. Fővárosi és vidéki klubok rejtelmei. Az adatokat gyűjtötte: - -. Budapest, [1912]. Nagyharang Kiadóhivatala( A Nap nyomdája). 128 p. Szövegközti ábrákkal. 20 cm. /Nagyharang Ujságirók Könyvtára 2. szám/. Fűzött, Első borító nélkül
19213.

Kikiáltási ár:
800 Ft
19214.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Borsi-Kálmán Béla: Az Aranycsapat és a Kapitány. Budapest, 2008, Kortárs Kiadó, 284 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
19215.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
19216.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események