Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 64

20150.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
20151.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Jávorka Sándor - Csapody Vera: Iconographia Florae Partis Austro-Orientalis Europae Centralis. (IN XL tabulis coloratis et 576 paginis, cum figuris 4090 plantarum.) Közép-Európa délkeleti részének flórája képekben. (40 színes táblán és 576 oldalon 4090 növény rajzával.) Iconography of the flora from the South-Eastern part of Central Europe. Bp., 1975, Akadémiai Kiadó, 73+2 p.+XL (színes táblák) t.+2 p.+576 t.+8 p.+M20 (melléklet) p. Benne a melléklettel is! Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 34x25x6 cm.
20152.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
20153.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
20154.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
20155.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
20156.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Ranschburg Jenő: Jellem és jellemtelenség. A szerző, Ranschburg Jenő (1935-2011) pszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Az élet dolgai. Bp., 2002, Saxum, 206+2 p. Kiadói papírkötés.
20157.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Dr. Lux Elvira: Hát még nekem... Egy szexuálpszichológus emlékeiből. A szerző, Lux Elvira (1929-2016) szexuálpszichológus, klinikai szakpszichológus által Mohás Lívia Tippencs (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
20158.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Thanhoffer Lajos: Előadások az anatómia köréből. Bp., 1896., K. M. Természettudományi Társulat, XII+4+427+5 p.+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, az előzéklapon apró sérüléssel. Jó példány
20159.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20160.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20161.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események