Könyvek: Történelem

Tételek száma: 311

19389.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bauer Marcell: Veszprém vármegyei címereslevelek. Adománylevelek hat évszázadból. Bp.-Veszprém, 2023, Heraldika - Magyar Nemzeti Levéltár Veszprém Vármegyei Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés.
19390.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vitéz Nagybányai Horthy Miklós élete képekben. Bp., 1993, Faktor. Válogatta és összeállította Vuray György. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19391.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Deédné Garzuly Mária: Magyar asszonyok. Officina Képeskönyvek 49. Bp., 1943., Officina, 36+4 p.+16 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, a borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
19392.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ferdinándy-Gogolák: Magyarok és délszlávok. Officina Képeskönyvek 22. Bp., 1940., Officina, 43+3 p. +32 (fekete-fehér fotók) t.+2 p. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadt papír védőborítóban, a borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
19393.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
19394.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Prőhle Vilmos: Napkeletről. A szerző, Pröhle Vilmos (1871-1946) orientalista által DEDIKÁLT példány, dátumozva. Kedves volt tanítványomnak Király Lászlónak régi idők emlékéül. Bp., 1922, Stádium, 356 p. Második és bővített kiadás! Átkötött félvászon-kötés.
19395.

Prőhle Vilmos: Napkeletről. A szerző, Pröhle Vilmos (1871-1946) orientalista által DEDIKÁLT példány, dátumozva." Kedves volt tanítványomnak Király Lászlónak régi idők emlékéül." Bp., 1922, Stádium, 356 p. Második és bővített kiadás! Átkötött félvászon-kötés.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
19396.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nemeskürty István: Mi történt velünk? Haldoklásunk évszázada. A borító Szyksznian Wanda munkája. A borítót illusztráló, Szyksznian Wanda (1948-) grafikus, plakátművész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Szabad Tér. Kiadói kartonált papírkötés, Mohás Lívia aláhúzásaival és bejegyzéseivel.
19397.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
19398.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kigyúló csillagok. Történelmi elbeszélések a hős magyar ifjúságról. Szerk.: Gramantik Margit. Bp., 1931, Bethlen Gábor-ny., 4 sztl. lev.+ 211+(1) p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az eredeti elülső papírborító megvan a könyvben, de a fűzéstől különvált.
19399.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szabadkőműves gondolatok. Szerk.: Márton László. A szerkesztő, Márton László által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1994, Belvárosi Könyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
19400.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események