Könyvek: Történelem

Tételek száma: 311

Kenéz Béla: Ipari öntudatunk ébresztői és munkálói. Bp., 1943., Országos Iparegyesület. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
19401.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Bakonyi Béla: Jászay Pál történetíró életútja és munkái. Az író, Bakonyi Béla (1914-2001) által DEDIKÁLT példány. Abaújszántó,1993.,Abaújszántó Nagyközség Önkormányzata,(Miskolc,Borsodi-ny.) Kiadói papírkötés.
19402.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Horváth Zoltán: A Szociáldemokrata Párt politikája. (Visszapillantás és irányvonal). Összeáll.: - -. Bp., 1946, Szociáldemokrata Párt,(Világosság-ny.), 32 p. Átkötött papírkötés, javított címlappal.
19403.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Cobden-könyvtár 5 száma: Marczali Henrik: Cobden történeti jelentősége.; Dr. Gratz Gusztáv: Politikai és gazdasági liberalizmus.; Gróf Apponyi Albert: Társadalmi átalakulások.; Méhely Kálmán: A XIX. század öröksége.; Őrgróf Pallavicini György: A magyar agrárpolitikáról. Bp., [1921-1923], Magyar Cobden-Szövetség. Kiadói tűzött papírkötés.
19404.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Wulffen, Erich u.a. (Hrsg.).:Sittengeschichte der Revolution. Wien, Leipzig, Kulturforschung. 351p. Kiadói vászonkötésben
19405.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Makkay János: A tiszaszőlősi kincs. A szerző, Makkay János (1933- 2023) régész, címzetes egyetemi tanár által DEDIKÁLT! Bp., 1985, Gondolat. Kiadói papírkötés.
19406.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
19407.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Erdélyi István: Pannoniai húsvét. DEDIKÁLT! Sorsdöntő történelmi napok 9. Bp., 1987., Magyar Történelmi Társulat, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
19408.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Baráthosi-Balogh Benedek: Szumirok, szittyák, ősturánok Nemzeti Örökség Kiadó, 2004. Az újra életre keltett, majd tízezer éves múlt idők olyan új világát tárja elénk, amellyel semmiféle idegenfajta élete és semmiféle rafináltan kieszelt mese nem versenyezhet. És mégis ez a kötet eltér a eddigiektől. Turáni könyvsorozatom a turáni igazságokat nyújtja.
19409.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Rogériusz mester siralmas éneke a tatárjárásról. Deák nyelvből magyarra ford.: Mészöly Gedeon. + Kuthy Zoltán: Mikes. Bp., 1939-1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 54+(2) p.; 82+(2) p. A borító illusztrációja Feszty Masa munkája. Kiadói papírkötés, a borítókon kis sérülésekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19410.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
19411.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bokor Pál: Barack Obama szupersztár. A szerző, Bokor Pál (1942-) író, újságíró által Vince Mátyás (1946-), az MTI volt elnökének DEDIKÁLT példány! Bp., 2008, Atlantic Press. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19412.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események