Bibliographia Hungariae I. Historica. Berlin, 1923. Walter de Gruyter... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500026/Bibliographia-Hungariae-I-Historica-Berlin-1923-Walter-de-Gruyter-Co-318p-Korabeli-aranyozot~II3100966
3100966
19572
468
Books: History
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Bibliographia Hungariae I. Historica. Berlin, 1923. Walter de Gruyter & Co. 318p. Korabeli aranyozott bordázott félbőr kötésben, gerincen kopással
: karap_norbert