Carter-Mace: Tut-Ankh-Amen sírja. Bp., 1924, Franklin. Kiadói félvászo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500026/Carter-Mace-Tut-Ankh-Amen-sirja-Bp-1924-Franklin-Kiadoi-felvaszon-kotes-kopottas-allap~II3166623
3166623
19369
468
Books: History
Leírás: Carter-Mace: Tut-Ankh-Amen sírja. Bp., 1924, Franklin. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: karap_norbert