4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
Emlékkönyv Zichy Nándor Gróf születésének századik évfordulójára. 1829-1929. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, négy színes képtáblával, facsimile mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, több helyen összeragadt lapokkal.