2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Kigyúló csillagok. Történelmi elbeszélések a hős magyar ifjúságról. Szerk.: Gramantik Margit. Bp., 1931, Bethlen Gábor-ny., 4 sztl. lev.+ 211+(1) p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az eredeti elülső papírborító megvan a könyvben, de a fűzéstől különvált.